Câștigătorii concursului de desene

Clasele I-IV

Nr crt Nume Clasa Titlul lucrarii Premiu Profesor coordonator
1 Mares Luca III Matematica, pasiunea mea premiu participare primii 10 Mares Mihaela
2 Stroe Costin Raul IV Stiinta si tehnica premiu participare primii 10 Mares Mihaela
3 Pompieru Maria I Plimbare printre stele premiu participare primii 10 Harjau Oana Gabriela
4 Florea Teodora Ioana II Ploaie de meteoriti premiu participare primii 10 Florea Catalin Ionut
5 Luca Mihail Dumitrescu II Astronomie-Stiintele Pamantului premiu participare primii 10
6 Ciontu Ada Maria IV EUREKA! I have found it too premiul I, premiu participare primii 10 Doina Strugariu
7 Angyalosy Joshua III Salvati natura premiu participare primii 10 Gângu Alina
8 Dobrea Ioana III Formula magica premiu participare primii 10 Gângu Alina
9 Gheorma Larisa III ZBORUL MATEMATICII premiu participare primii 10 Gângu Alina
10 Poleac Florin III FEREASTRA NATURII premiu participare primii 10 Gângu Alina
11 Tanase Iulia III UNIVERSUL CIFRELOR premiu participare Gângu Alina
12 Cristina Mitu III Laboratorul de parfumuri premiu participare Alexandrescu Eliana
13 Stancu Razvan Andrei II Fizica si chimia vietii premiu participare
14 Iancu Ioana III O parte a Galaxiei noastre premiu participare Alexandrescu Eliana
15 Ibram Tahir I Unde vom fi maine premiu participare Gheldi Filis
16 Ibram Harun III Sa cuceresc Universul premiu participare Gheldi Filis
17 Madalina Ana Rus II Matematica e super premiu participare

Clasele V-VIII

 

Nr crt Nume Clasa Titlul lucrarii Premiu Profesor coordonator
1 APOSTOL DIANA IRINA VIII Drumul pana la stele e lung, dar distanta nu e un obstacol mentiune speciala, premiu participare primii 10 TITA LUCIANA
2 Razvan Pasescu VII Ecologie – Turbine Eoline premiu participare primii 10 Cristina Paval
3 BANTA MARIA FLORENTINA VIII mentiune speciala, premiu participare primii 10 Lacramioara Cazangiu
4 VILCEANU ANDREEA VI premiu participare primii 10 Lacramioara Cazangiu
5 MITRAICHE DANIELA VI premiu participare primii 10 Lacramioara Cazangiu
6 Gargarita Ioana Luiza VII Laboratorul de chimie premiu participare primii 10
7 Nita Maria Ioana VI Cercetatorul premiu participare primii 10 Radulescu Ioana
8 Neagoe Andreea VI Experimente la chimie premiu participare primii 10 Radulescu Ioana
9 Ivan Mirela VI Laboratorul de chimie premiu participare primii 10 Stefan Elena
10 Dumitru Mihaela VI Laboratorul de chimie premiu participare primii 10 Stefan Elena
11 Florea Elena VI Globul nostru Pamantesc premiu participare Stefan Elena
12 Grigorie Andreea VI Laborator de cercetator premiu participare Stefan Elena
13 Pusehiulescu Raluca VI Reciclarea premiu participare Stefan Elena
14 Dumitru Alina VI Aventurile cercetatorului premiu participare Stefan Elena
15 Stefan Alexandra VI Ora de chimie premiu participare Stefan Elena
16 Mazilu Ioana VI Fii verde! premiul I Stefan Elena
17 Maria Racoviteanu VI Intalnire in spatiu premiu participare Monica Turcanu
18 PERJU THEODORA MARIA; LAZAR IOANA VI Laboratorul de studii chimice premiu participare Monica Turcanu
19 Rojisteanu Vlad VII Fizica + Chimie premiu participare
20 Stanciu Catalin Circuit electric 1234 premiu participare
21 IanMandei Teodora; Firu Rares; Sileanu Alexandru premiu participare

Clasele IX-XII

Nr crt Nume Clasa Titlul lucrarii Premiu Profesor coordonator
1 Marascu Gabriela-Elena XI Viata…printre molecule premiu participare primii 10 Valerian Comănescu
2 Mihai Cătălin Marian XI Robo-observer mentiune speciala, premiu participare primii 10 Cocoșilă Claudia Mariana
3 Nastasescu Maria Mihaela XI Fizica in fiecare colt al lumii premiu participare primii 10 Alis Bursumac
4 BOARU ANA -MARIA GABRIELA X ENERGIA INSEAMNA VIATA premiu participare primii 10 Dumitrescu Danusa
5 Besliu Madalina Miracolul cunoasterii si vietii premiu participare primii 10 Dumitrescu Danusa
6 Nină Alisia Catrinel XII Spectacolul cunoasterii premiu participare primii 10 Bursumac Alis
7 Mustata Stefan Adrian XII premiu participare primii 10 Jicmon Gabriela,  Ionescu Roxana
8 Duta Mirela Roxana XI Fractali premiu participare primii 10 Jeflea Ioana
9 Bagia Paula XI Stiinta fara frontiere premiu participare primii 10 Jeflea Ioana
10 Chirvăsuţă Sabina Alexandra X Seculi gentisque nostrae decus egregium mentiune speciala, premiu participare primii 10 Tudor Gabriela
11 Marian Patrisia IX Intelegand pamantul atom cu atom premiul I Mihaila Elena

Adulți

 

Nr crt Nume Titlul lucrarii Premiu
1 HORSIA LAURA CAMELIA Ochiul Stiintei premiu participare primii 10
2 Mandragiu Angela Stiinta inseamna putere premiul I, premiu participare primii 10

Find more like this: Noutăţi


Comments are closed.